تصویری از مشاوره‌های حین آزمون‌های دادآفرین
تصویری از مشاوره‌های حین آزمون‌های دادآفرین
تصویری از مشاوره‌های حین آزمون‌های دادآفرین

کلینیک تخصصی مشاوره تحصیلی و پشتیبانی آموزشی

اهمیت و ضرورت کار جمعی را می توان از جوانب گوناگون مورد توجه و بررسی قرار داد؛ با انجام برخی کارها به صورت فردی، رسیدن به نتیجه مطلوب امکان پذیر نیست و جهت نیل به هدف، لازم است تا مقدمات و طیِ مسیرِ درست، به صورت گروهی انجام پذیرد. هر چند امکان انجام کار به صورت فردی وجود دارد، اما مستلزم تحمل هزینه فراوان، از دست دادن زمان مناسب و خستگي زودرس بوده و از نظرکیفیت اجرا نیز قابل مقایسه با صورت جمعیِ آن نیست. گروهی انجام ندادنِ کار، به معنی عدم استفاده از امکاناتی است که در اختیار داریم، دانش پذیرانی كه قابلیت قرارگرفتن در کنار ما و در یک گروه را دارند، هریک با در نظر گرفتن توانایی های مختلف خود، سرمایه بالقوه ای هستند که بی توجهی به آن ها غیرعقلایی بوده و منطقی نیست. به همین منظور کلینیک مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی موسسه، براساس تلاش و تجربه بیش از ده ساله خود و به منظور ایجاد تحولی مثبت در میان متقاضیان آزمون‌های حقوقی شروع به کار تخصصی نموده و خدمات ذیل را با استفاده از نخبگان آزمون‌های کارشناسی ارشد حقوق، رتبه ها و پذیرفته شدگان آزمون کانون های وکلای دادگستری، خبرگان و کارشناسان آموزشی و با تجربه‌ترین اساتید کشور و با همراهي پزشکان روانشاس معتمد در حوزه آموزش، ارائه می‌نماید.

حجم کثیر منابع و اظهار نظر افراد غیر متخصص و تبلیغات واهی، از جمله: دوره‌های تضمینی، کارگاه های قانون خوانی،آزمونهای سطح سنجی رایگان و بسته تضمینی و ... داوطلبان را از کسب موفقیت باز می‌دارد.این امر ناپسند موجب می شود تا عده‌ای از افراد بجای تلاش مضاعف و با پندار واهی، در پی کسب موفقیت آنی باشند، از این رو موسسه دادآفرین جهت افزایش توانایی متقاضیان با بهره گيري از رتبه‌هاي برتر آزمون‌هاي حقوقي كشور و با هدف موفقيت هر چه بيشتر دانشجويان، اين امكان را براي دانش‌آموختگان حقوق سراسر كشور فراهم نموده است تا ضمن پشتيباني و مشاوره به صورت حضوري و مستمر از سوي مشاوران، نحوه مطالعه، برنامه‌ريزي و آمادگي جهت شركت در آزمون هاي حقوقي آزمون كارآموزي وكالت را با استفاده از تجارب رتبه‌هاي برتر فرا گيرند.

عناوین خدمات کلینیک تخصصی مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی

  • مشاوره‌های گروهی رایگان
  • مشاوره‌های حین آزمون رایگان
  • برنامه ریزی آموزشی انفرادی جهت چگونگی تقسیم مطالب، طبقه‌بندی دروس و نحوه مطالعه
  • برگزاری دوره‌های آموزشی خصوصی برای متقاضیان در دروس مختلف
  • مشاوره روانشناسی و عارضه یابی رفتاری توسط پزشکان معتمد و متخصصی در آموزش
  • مشاوره‌های حین کلاس رایگان
  • برگزاری همایش‌های مرتبط با موضوع آزمون‌های حقوقی رایگان
  • پشتیبانی تحصیلی انفرادی تا روز آزمون به همراه ارزیابی و بهبود مستمر شرایط علمی متقاضی
  • برگزاری دوره‌های مرور دروس حین آزمون به صورت گروهی
  • برگزاری دوره‌های آموزشی کنترل استرس و اعتماد به نفس

دسترسی سریع به پادکست‌های آموزشی دادآفرین

دادآفرین به منظور برقراری عدالت آموزشی، برخی از مشاوره های آموزشی خود را برای دسترسی همه دانشجویان در سراسر کشور در قالب پادکستهایی آماده کرده و در دسترس علاقمندان قرار داده است. در ذیل می توانید به کانال ویژه این مشاوره ها دسترسی داشته باشید.

در این برنامه ها سعی شده در خصوص موارد بسیار کلیدی همچون آشنایی با آزمون وکالت تحت عنوان کالبدشکافی آزمون وکالت، آشنایی با منابع، چگونگی برنامه ریزی برای آزمون وکالت، چگونگی مرور مطالب برای تثبیت اطلاعات، مدیریت حواشی در مسیر آزمون وکالت، مدیریت استرس و ... که در حوزه نتیجه گیری حائز اهمیت می‌باشند، پرداخته شود.

سری برنامه‌های مسیر موفقیت

[ مشاهده همه ]