درباره دادآفرین

يادداشت برخي از رتبه‌هاي برتر موسسه دادآفرين در آزمون وکالت

درباره دادآفرین

يادداشت‌ برخي از رتبه‌هاي برتر موسسه دادآفرين در آزمون وکالت

مختصری درباره موسسه آموزش عالی آزاد مشاهیر مهر دادآفرین

اساتید و کادر اجرایی موسسه آموزش عالي آزاد مشاهیر مهر دادآفرين به منظور خدمت‌رسانی و توسعه آموزش علم حقوق در میهن اسلامی مشغول فعالیت می‌باشد. موسسه با برگزاري دوره‌هاي آموزشي و آزمون‌هاي آزمايشي جهت ورود دانشجويان به مشاغل حقوقي نظیر آزمون وکالت اتحادیه کانون های وکلای دادگستری ایران، آزمون وکالت مرکز وکلای قوه قضاییه، آزمون قضاوت، آزمون سر دفتری اسناد رسمی و نیز چاپ كتاب های علمي و آموزشي خدمات شایانی را به متقاضیان ارائه داد؛ به گونه‌ای که دادآفرین همواره به عنوان مبدع بسیاری از خدمات نوین آموزشی در میان جامعه حقوقی به اشتهار رسید و اکنون به عنوان برند برتر در حوزه آموزش حقوق در کشور شناخته می‌شود. از نکات شاخص موسسه دادآفرین می‌توان به دقت بسیار بالا در برنامه‌ریزی آموزشی در حوزه‌های مختلف آموزشی اشاره کرد به گونه‌ای که در حال حاضر موسسه برای افرادی که در حال استفاده از خدمات مستقیم هستند دارای برنامه مدون و به روز بوده، برای افرادی که از خدمات استفاده نموده و به نتیجه دلخواه رسیده‌اند نیز برنامه خاصی دیده شده و حتی برای افرادی که به نتیجه مورد نظر نرسیده‌اند نیز برنامه خدماتی دارد.
همانگونه که اشاره شد، سیستم آموزشی دادآفرین با توسعه همه جانبه خدمات خود در کشور و با معرفی انتشارات “مشاهیر دادآفرین” در حوزه چاپ و نشر کتب آموزشی و نیز راه‌اندازی “فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین” توانست خدمات شایانی به متقاضیان آزمون‌های حقوقی در کشور ارائه دهد و همچنان پس از سالها فعالیت با تکیه بر بهبود مستمر خدمات در خدمت دانشجویان حقوق کشور است.

پیام مدیریت موسسه دادآفرین، جناب آقای امیر کمالوند

نزدیک به دو دهه از عمر خود را صرف امور آموزشی کرده‌ام و امروز بر خود می‌بالم که با همت دانشجویان، خانواده‌های محترمشان، تلاش اساتید و کادر اجرایی، موفق به ثبت نتایجی بسیار درخشان در حوزه موفقیت در آزمون‌های حقوقی کشور شده‌ایم، بیش از ۱۳۰۰۰ هزار پذیرفته در سال‌های فعالیت در مشاغل مختلف حقوقی، دانش آموخته دادآفرین بوده‌اند که از این میان می‌توان به کسب صدها رتبه تک رقمی و هزاران پذیرفته شده در کانون‌های وکالت دادگستری ایران و نیز مرکز وکلای قوه قضاییه اشاره نمود که در حال حاضر مشغول خدمت رسانی به مردم کشورمان هستند. موفقیت حاصل کار گروهی می‌باشد. حقیقت اینجاست که من همانند عقربه‌های یک ساعت هستم که در پشت سرم همکارانی حاضرند که شب و روز تلاش کرده‌اند تا این موفقیت‌ها حاصل شود. هدف و انگیزه اصلی در زمان تاسیس این مجموعه علمی این بود که بتوانیم در خدمت جامعه، مردم و بالاخص دانشجویان حقوقی باشیم که خوشبختانه با همکاری اساتید موسسه به این هدف و انگیزه دست پیدا نمودیم. موسسه دادآفرین بر پایه عشق و علاقه، پایه‌گذاری شده است برای همین همیشه خود را یک معلم می‌دانم که این شغل شریف برای بنده همیشه موضوعیت داشته است. حقوق، علمی پویاست و ما تلاش کردیم که پویایی علم حقوق را به بخش‌های مختلف موسسه دادآفرین، کتب و جزوات اساتید آن منتقل کنیم که با مشاهده کتب و جزوات موجود در هر سال و تغییرات صورت می‌گیرد از همین رو، توجه موسسه و اساتید به پویایی علم حقوق مشهود است.

فضای آموزشی و امکانات موسسه

نها هدف و انگیزه من در زمان تاسیس این مجموعه علمی این بود که بتوانم در خدمت جامعه، مردم و بالاخص دانشجویان حقوقی باشم که خوشبختانه توانستم با همکاری اساتید موسسه به این هدف و انگیزه دست پیدا کنم. موسسه دادآفرین بر پایه عشق و علاقه پایه‌گذاری شده است برای همین همیشه خود را یک معلم می‌دانم که این شغل شریف برای بنده همیشه موضوعیت داشته است

 • کلاس‌های استاندارد آموزشی شامل سامانه‌های سرمایش، گرمایش، نور، صدا و انواع تجهیزات کمک آموزشی بصری
 • فضای مناسب جهت مشاوره‌های آموزشی
 • فضای پاسخگویی به متقاضیان
 • فضای ویژه جهت انجام امور اداری و ثبت نام
 • واحد انتشارات و تکثیر مستقل در هر ساختمان
 • وب سایت‌های تخصصی
 • خبرنامه‌های حقوقی
 • مرکز تلفن گویا
 • سامانه پیام کوتاه اختصاصی
 • سامانه ویدیو تکست
 • سامانه مرکزی بلوتوث

افتخارات کسب شده دادآفرین

یکی از نقاط تمایز موسسه دادآفرین نسبت به سایر موسسات، تفاوت دیدگاه مدیریت مجموعه در بخش‌های مختلف خدمت‌رسانی به منظور بالا بردن سطح رضایت کارکنان و متقاضیان می‌باشد، بدین منظور دادآفرین، با مهیا ساختن بسترهای مورد نیاز، موفق به کسب جوایزی در این حوزه‌ها شد. جایزه رضایتمندی مشتریان و معرفی مدیریت دادآفرین به عنوان کارآفرین منتخب از جمله این افتخارات است.

افتخارات کسب شده دادآفرین