همایش تقدیر از پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه دادآفرین در سال 1394

مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1394 با حضور بیش از 1800 نفر در روز 9 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار گردید. این همایش با حضور بسیاری از وکلا، مسئولین حقوقی و قضایی کشور و همچنین آقایان دکتر عباس کریمی، دکتر عبدالله سمامی، دکتر علی توسلی از اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، جناب آقای مهندس محجوب و خانم جلودار زاده از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جناب آقای دشتی اردکانی رییس کانون سردفتران برگزار گردید. در این همایش مهندس محجوب، مهندس جلودار زاده، محمدرضا دشتی اردکانی، دکتر عباس کریمی و پروفسور کریم زارع ضمن تبریک به پذیرفته شدگان نکاتی را در باب حقوق و نقش حقوق دانان در تقنین قوانین و نقش وکلا در کشور بیان نمودند.

در ادامه برنامه نیز امیر کمالوند رییس موسسه به پذیرفته‌شدگان تبریک گفت و در خلال برنامه با حضور اساتید حاضر به پذیرفته شدگان لوح یادبود و هدایایی اعطا گردید. با توجه به عده کثیر پذیرفته شدگان، برنامه‌های مفرحی نیز از قبیل اجرای سرود یار دبستانی توسط آقای جمشید جم و اجرای برنامه توسط طنز پرداز زبده کشور حمیدرضا ماهی صفت اجرا شد. در انتهای برنامه نیز آقای احسان خواجه امیری خواننده پاپ مطرح کشورمان به همراه گروه خود، برای حاضرین به هنرنمایی پرداخته و به صورت اختصاصی، اجرای برنامه نمودند. لازم به ذکر است این همایش توسط مجری توانمند کشورمان، خانم فاطمه آل عباس برگزار گردید.

پیام مدیریت موسسه دادآفرین، جناب آقای امیر کمالوند در حاشیه همایش برگزار شده

امیر کمالوند در حاشیه همایش پذیرفته شدگان آزمون‌های حقوقی سال 1394 موسسه اظهار کرد: “امسال نیز همانند سال‌های گذشته مفتخرم که با همت دانشجویان، خانواده‌های محترمشان، تلاش اساتید و کادر اجرایی، موفق به کسب پنج رتبه از ده رتبه اول کانون وکلای دادگستری مرکز شده‌ایم”. ایشان در ادامه اعلام نمود: “از هر دو نفر قبولی در شهر تهران یک‌نفر و از هر سه نفر قبولی در کشور یک‌نفر دادآفرینی بوده‌اند.”

همچنین در بخش دیگری با اشاره به کسب ده‌ها رتبه تک رقمی در سایر کانون‌ها و صدها پذیرفته شده در کشور “مفتخرم که در رشته حقوق، سیزده سال فعالیت آموزشی داشته و افتخار میکنم در سالی که ظرفیت کانون‌ها کاهش یافت، به این موفقیت دست یافتیم. موفقیت حاصل نتیجه تلاش مجموعه‌ای است که هر یک صاحب تجربه‌هایی می‌باشند و ابراز خرسندی نمودند که در طول سال‌های فعالیت هیچگاه دروغ نگفته و از عباراتی نظیر تضمین استفاده نکرده است و تنها اصل موفقیت را ترغیب دانشجویان به تلاش دانست.”