دانلود دفترچه سؤالات آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری کرمانشاه 1397

دانلود دفترچه سؤالات آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری کرمانشاه 1397

منتشر کننده: دادآفرین وکالت
09 خرداد 1397
2.4 MB
5914
دفترچه A آزمون پذیرش متقاضیان پروانه وکالت کانون‌های وکلای دادگستری ایران (به نمایندگی اسکودا) سال 1397 - کرمانشاه که در تاریخ 21-02-1397 برگزار گردید.

موسسه آموزش عالي آزاد مشاهیر مهر دادآفرين از بدو شروع به كار خود همواره در پي يافتن نقاط ضعف و رفع معايب احتمالي بوده است لذا خواهشمنديم نظرات، پيشنهادات و انتقادهاي خود را جهت بهبود فعاليت‌هاي موسسه از لینک ذيل اعلام و ما را در انجام هر چه بهتر امور ياري فرماييد.

متقاضیان شرکت در آزمون وکالت با مطالعه دفترچه سوالات و پاسخ نامه آزمون سال های گذشته، می توانند از سطح سوالات و نحوه طراحی آن ها آگاهی پیدا کنند. همچنین، داوطلبانی که در آزمون وکالت شرکت می کنند، بعد از انتشار دفترچه و پاسخ نامه این آزمون می توانند از نحوه عملکرد خود و درصد پاسخگویی صحیح به سوالات، قبل از دریافت کارنامه و رتبه خود مطلع شوند. لازم به دکر است، موسسه دادآفرین همواره بر اساس رسالت آموزشی خود نسبت به تامین رایگان اینگونه خدمات اقدام می‌نماید.

لازم به ذکر است کانون وکلای دادگستری کرمانشاه در یک اقدام غیرمنتظره، برگزاری آزمون کارآموزی وکالت سال ۹۶ این کانون را به زمان دیگری موکول کرد. به تعویق افتادن آزمون وکالت در این کانون که به دلیل زلزله اخیر غرب کشور بوده، در حالی صورت می‌گیرد که در روز ۲۹ آبان‌ماه، هیئت‌مدیره کانون کرمانشاه در اطلاعیه دیگری اعلام کرده بود آزمون وکالت این کانون هم‌زمان با سایر کانون‌ها برگزار خواهد شد و برای مساعدت به داوطلبان، ۳۰ دقیقه وقت اضافی به آن‌ها داده می‌شود.

لینک‌های مرتبط


اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی