هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > درباره سایت دادآفرین > حریم خصوصی در سایت دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

حریم خصوصی در سایت دادآفرین


موسسه مشاهیر مهر دادآفرین قدردانی خود را به موجب بازدید و بهره برداری از اطلاعات محصولات مرتبط با خود اعلام داشته و تلاش می‌کند تا با ایجاد بستری امن تضمین نماید که اطلاعات شخصی شما، همانند حریم خصوصی خود ما،‌ مهم می‌باشد.

هر داده خصوصی که ما از طریق این وب سایت جمع‌آوری می‌نماییم به صورت ویژه برای کمک به ما در جهت خدمت رسانی بهتر به شما می‌باشد.در زیر روش‌هایی که ما به جهت آنها اطلاعات را در این وب سایت جمع آوری می‌نماییم، ذکر شده است:


  • اطلاعات، جمع‌آوری و ذخیره می‌گردد تا تقاضای شما برای دریافت اطلاعات بیشتر و فراهم‌سازی مستندات و نشریات مورد نیازتان به بهترین شکل پاسخ داده شود.
  • فرآیند بازدید شما از این وب سایت برای درک قسمت‌های مفیدتر سایت و ارائه خدمات شایسته‌تر به استفاده کنندگان دیگر ذخیره و بررسی می‌گردد.
  • هیچ یک از اطلاعاتی که از شما در این وب سایت دریافت می‌نماییم، فروخته نخواهد شد و یا در اختیار غیر قرار نمی‌گیرد.
  • بمنظور جلوگیری از انتشار نظرات و یادداشت های شما در بخش نظرات، انتقادات و پیشنهادات حداکثر تلاش انجام شده تا مطالب شما بدون واسطه در اختیار مدیران دارای مسئولیت در این حوزه قرار گیرد..

لطفا دقت داشته باشید؛ در برخی مواقع، ممکن است وب سایت ما شامل لینک‌هایی به غیر از سایت‌های موسسه مشاهیر مهر دادآفرین باشد.

موسسه مشاهیر مهر دادآفرین مسئولیتی در خصوص حریم خصوصی شما در این قبیل سایتها را نخواهد داشت.

موسسه مشاهیر مهر دادآفرین
www.dadafarin.com
آدرس صفحه: https://dadafarin.com/privacy.aspx
تاریخ چاپ: 12/3/2022 12:09:45 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...