هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
صفحات مشاهده شده شما

طرح تلاش وکالت دادآفرین - سال 1394

طرح تلاش، روشي نوين در ارائه خدمت؛ ويژه دانشجويان پذيرفته نشده در آزمون كارآموزي وكالت سال 1394

موسسه دادآفرین، فارغ از درخشش ویژه ی دانشجویان، همواره به این امر می اندیشد تا بتواند امکانی را فراهم نماید تا تمامی دانشجویانی که از خدمات مستقیم این موسسه (کلاس و یا آزمونهای آزمایشی) بهره برده اند بتوانند به خط پایان و قبولی در آزمون های حقوقی برسند. اما عوامل متعددی ممکن است موجب شود تا بعضی از دانشجویان نتوانند در آزمون قبول شوند به هر حال هر شکستی علتی دارد اما مهم این است، شکست ها پلی شود برای پیروزی های بزرگ.


دادآفرین در سال 1390 براي اولين بار طرح تلاش وکالت را به جامعه حقوقي كشور ارائه نمود؛ اينك برای آزمون سال 1394 بر آنيم تا با بهره‌گيري مجدد از تجربه موفق گذشته و بهبود فضای آموزشی سال‌های گذشته، خدمات خود را شایسته تر از قبل به دانشجویان متقاضی و واجد شرایط خود ارائه نماید.

اين شيوه از خدمت به گونه‌اي برنامه‌ريزي شده تا به موجب آن دانشجوياني كه موفق به كسب نتيجه نشده‌اند، سازماندهي گردند و با هزينه مالي بسيار كمتر، به هدف مقدسشان دست يابند.خدمات طرح تلاش وکالت در سال 1394

  • برگزاری کلاس‌های رفع اشکال با محوریت موضوعات مهم در هر درس
  • انجام مشاوره‌های گروهی توسط خبرگان آموزشی و پزشکی
  • ارائه خدمات کلینیک مشاوره تحصیلی و پشتیبانی آموزشی به دانشجویان طرح
  • اعطای تخفیفات گسترده برای شرکت در کلاس‌ها و آزمون‌های دادآفرین


مهلت و شيوه ثبت‌نام:

متقاضيان شرکت در این طرح، جهت تكميل ثبت نام و دريافت برنامه آموزشي از تاريخ 11 الي 18 بهمن به موسسه مراجعه و نسبت به تکمیل ثبت نام و دریافت برنامه دوره های آموزشی اقدام نمايند. بديهيست پس از اتمام تاريخ فوق امكان ثبت نام و استفاده از اين خدمت ميسر نمي‌باشد.


تا رسيدن شما به موفقيت، در كنار شما مي‌مانيم...

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/plans/tryplan-1394.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 10:21:16 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...