هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق > آزمون‌های طبقه بندی شده کارشناسی ارشد حقوق
صفحات مشاهده شده شما

آزمون‌های آزمایشی طبقه بندی شده کارشناسی ارشد حقوق

[ ورود به سایت آنالیز نتایج آزمون‌های دادآفرین ]

نکات مورد توجه شرکت کنندگان ...

  • جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو میبایست نرم افزار مربوط به شرکت در آزمون را همراه با دفترچه راهنمای نصب (به صورت رایگان)، از موسسه دریافت نماید. در زمان شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو میتواند پس از دریافت سوالات آزمون، به صورت آفلاین (عدم نیاز به ارتباط دایم با اینترنت) به سوالات پاسخ و پس از اتمام زمان آزمون، جهت ارسال پاسخنامه، به اینترنت متصل و سپس کارنامه خویش را دریافت نماید و در صورتی که در تاریخ برگزاری هریک از آزمونهای آزمایشی، در آزمونی شرکت ننموده باشد، میتواند تا 72 ساعت قبل از روز برگزاری آزمون اصلی، در آزمونها به صورت اینترنتی شرکت و از کلیه مزایا و آنالیز آزمونهای آزمایشی (بجز رتبه بندی) بهره مند گردد. جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، داشتن کد کاربری و کلمه عبور الزامیست.
  • پس از اتمام زمان برگزاری آزمون، نتيجه آزمون به صورت کارنامه حاوی تعداد سوالات غلط، درست، نزده و معدل، همراه با پاسخنامه اسکن شده شخص دانشجو (جهت مقاسه با کلید آزمون) و دفترچه ای حاوی پاسخ تشریحی سوالات و نیز کلید آزمون، حداكثر ۵ دقيقه پس از اتمام آزمون حضوری و در کمتر از یک دقیقه پس از اتمام آزمون اینترنتی در اختيار دانشجويان محترم قرار خواهد گرفت.
  • پس از اتمام هر آزمون، رتبه بندی انجام و ساعاتی بعد، رتبه و وضعیت علمی دانشجو از طریق پیامک و با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام، ارسال خواهد شد. همچنین دانشجو میتواند با مراجعه به سایت موسسه و با ورود به "سیستم آنالیز نتایج آزمونها" در بخش "آزمونهاي من"، با استفاده از کد کاربری و کلمه عبور خود، آنالیز و گزارشات مربوط به آزمون را مشاهده و از وضعیت علمی خود نسبت به سایر شرکت کنندگان و نفرات برتر، مطلع گردد.
  • به جهت لزوم رعايت اصل برابري ميان شركت كنندگان آزمونهای آزمایشی چه به صورت حضوری و یا اینترنتی و با هدف ایجاد محدودیت زمانی و انجام رتبه بندی دقیق میان کلیه شرکت کنندگان، آزمونها در روز و تاریخ اعلامی راس ساعت آغاز و پس از اتمام زمان اعلامی، خاتمه خواهد یافت. بدیهیست دانشجویانی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت می نمایند، در صورت عدم شرکت در آزمون و یا عدم ارسال پاسخنامه در تاریخ و یا ساعت اعلامی، در رتبه بندی قرار نخواهند گرفت.

جهت آگاهی از کلیه خدمات مبتنی بر آزمون‌های دادآفرین می‌توانید به ویدیو منتشر شده در سایت با عنوان «پنج دقیقه با معرفی آزمون‌های طبقه بندی شده دادآفرین» مراجعه نمایید.

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/mol-quizzes.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 10:02:13 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...