هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت > دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت > برنامه دوره آموزشی وکالت 98 - دوره چهارم
صفحات مشاهده شده شما

برنامه دوره آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت

دوره چهارم سال 1398

در برگزاري كلاسها به اساتيد توصيه شده است كه مطالب را از پايه و به طور منظم و حتي المقدور نكته اي به دانشجويان تدريس نمايند، به طوري كه حتي كساني كه سالها از درس دور مانده اند نيز قادرند با حضور در اين كلاسها خود را آماده شركت در آزمون نمايند.


اساتید و طول دوره

نام درس طول آموزش اساتید دوره
حقوق مدني 150 ساعت استاد جرعه نوش، استاد ولدبیگی، استاد هاشمی
آیین دادرسی مدنی 85 ساعت استاد کمالوند
حقوق جزا 100 ساعت استاد ساولانی
آيين دادرسي كيفري 70 ساعت استاد ساولانی
حقوق تجارت 100 ساعت استاد رشیدی نسب
اصول فقه 80 ساعت استاد شب خیز

تقویم آموزشی دوره

نام درس روز برگزاری زمان برگزاری توضیحات
حقوق جزا شنبه 13:30 - 9:30 مباحث حقوق مدنی 3 توسط استاد جرعه نوش، مباحث حقوق مدنی 2و4و 5 و 6و7 توسط استاد ولد بیگی و مباحث حقوق مدنی 8 توسط استاد هاشمی تدریس خواهد شد.
آیین دادرسی کیفری شنبه 18:00 - 14:30
اصول فقه یکشنبه 13:30 - 9:00
حقوق تجارت یکشنبه 19:00 - 14:30
حقوق مدنی دوشنبه 13:30 - 9:00
آیین دادرسی مدنی دوشنبه 19:00 - 14:30
فوق العاده سه شنبه 19:00 - 9:00
فوق العاده چهارشنبه 19:00 - 9:00
فوق العاده پنجشنبه 19:00 - 9:00

شرایط و ضوابط خدمت‌رسانی

 • شرایط عمومی
 • شهريه و ضوابط مالی
 • ضوابط موسسه
 • شرایط بهره‌مندی از تخفیف
 • مدارک لازم
 • در آزمونهای طبقه بندی موسسه فایل های صوتی آموزشی برای هر آزمون، ارائه میگردد. به عبارتی در کل در صورت ثبت نام در آزمونها دانشجویان از بیش از 40 ساعت آموزش مجازی نیز برخوردار خواهند بود.
 • با توجه به اینکه جمع ساعات تدریسی در هر دوره آموزشی آمادگی آزمون وکالت ،585 ساعت ساعت و مطابق برنامه فوق حدود هفت ماه به طور می‌انجامد، لذا با صلاحدید موسسه و یا استاد مربوطه، امکان برگزاری کلاسهای فوق العاده در غیر از ساعت و روزهای تعیین شده در برنامه ثبت نامی، وجود دارد؛ لذا از ثبت نام دروس در دوره های مختلف خودداری فرمایید تا تداخل احتمالی در روزهای برگزاری ایجاد نگردد.
 • امکان ثبت نام کمتر از سه درس در هیچیک از دوره های آموزشی وجود ندارد.
 • در صورتیکه ظرفیت کلاسها به حد نصاب برسد دوره‌ها زودتر از موعد مقرر آغاز میگردد
 • روزهای یکشنبه، دوشنبه و جمعه از ساعت نه و سی الی نوزده، به صلاحدید اساتید به عنوان روز برگزاری کلاس های فوق العاده مشخص گردیده است.
 • داوطلبان متقاضي شركت در آزمون هاي موسسه مي توانند در آزمون ها هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي شركت نمايند.
 • (فقط) شروع اولین جلسه هر دوره آموزشی،از طریق ارسال پیامک با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام توسط دانشجو،اطلاع رسانی میگردد و پس از آن و در طول دوره آموزشی، هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه برگزاری کلاسها، در بخش "تقویم و تغییرات دوره‌های آموزشی" در وب سایت اعلام میگردد، لذا دانشجو می‌بایست روز قبل از برگزاری هر کلاس به بخش تغییرات در سایت مراجعه و تغییرات مربوطه را کنترل نماید.بدیهیست در این خصوص هیچگونه تماس تلفنی با دانشجو انجام نخواهد پذیرفت، در صورت غیبت در کلاس، دانشجوی غایب می‌بایست به سایت مراجعه و از تغییرات احتمالی مطلع شود.
 • جمع ساعات تدریسی در دوره آموزشی، 585 ساعت و میزان شهریه در هر درس ساعتی 12400 تومان میباشد، در صورت ثبت نام در کلیه دروس، شهریه کلاسها با اعمال 10% تخفیف 6/528/600 تومان محاسبه میگردد.
 • دانشجویانی که در سال های گذشته در هر یک از دوره های آموزشی موسسه (کلاس و یاآزمونهای آزمایشی) شرکت نموده اند، در صورت ثبت نام تکدرس مشمول 5% تخفیف، و در صورت ثبت نام بیش از 3 درس مشمول 10% تخفیف و در صورت ثبت نام در کلیه دروس مشمول 20% تخفیف در شهریه کلاسها خواهند شد، و در صورت ثبت نام در 18 مرحله آزمون آزمایشی مشمول 30% تخفیف خواهند شد.
 • در صورتیکه در زمان ثبت نام، امکان پرداخت شهریه کلاسهای آموزشی به صورت کامل میسر نباشد، دانشجو میتواند با هماهنگی مسئولین ثبت نام، 50% كل شهریه را به صورت نقد و مابقی را با ارائه چک پرداخت نمايد. در اینصورت ثبت نام به صورت مشروط انجام و در صورت عدم پرداخت مابقی شهریه در تاریخ اعلامی (عدم وصول چک)، ثبت نام وی، کان لم یکن تلقی و دانشجو امکان استفاده از هیچیک از خدمات آموزشی را نخواهد داشت.
 • پس از ثبت نام در کلاسهای آموزشی، دانشجو میتواند تا یک هفته قبل از شروع دوره، انصراف خود را از شرکت در کلاسها با تکمیل فرم های مربوطه، اعلام و قرارداد آموزشی خود را با مؤسسه فسخ نماید. در اینصورت با کسر 10% از مبلغ کل شهریه، مابقی به شخص دانشجو مسترد میگردد. بدیهیست امکان انصراف تنها در اینصورت امکانپذیر بوده و پس از آن، اعلام انصراف پذیرفته نخواهد شد و امکان استرداد شهریه و یا انتقال آن به دیگر خدمات آموزشی میسر نمیباشد حتی اگر دانشجو در کلاس حاضر نگردد.
 • در صورتیکه دانشجویی پس از شروع دوره متقاضی ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی باشد، شهریه به صورت کامل محاسبه میگردد.
 • دانشجویان می‌بایست به هنگام حضور در مؤسسه و محل برگزاری آزمونهای آزمایشی، شئونات اسلامی و اخلاقی و ضوابط مؤسسات آموزش عالی را رعایت نمایند. در صورت ایجاد هرگونه بی نظمی و یا عدم رعایت حریم اساتید و کارکنان موسسه و نیز دیگر دانشجویان، مؤسسه حق خواهد داشت از ورود ایشان جلوگیری و قرارداد خود را با دانشجوی خاطی، بدون استرداد شهریه فسخ نماید. استفاده از مقنعه برای خانم‌ها و رعایت پوشش مناسب برای کلیه دانشجویان الزامی است، در صورت عدم رعایت پوشش، از ورود دانشجو به کلاس و یا آزمون جلوگیری به عمل می آید.
 • استفاده از تلفن همراه و هرگونه وسایل ضبط صدا و تصویر در کلاس درس و آزمون ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده، آنچه در آن ضبط و ثبت شده امحاء و از حضور در کلاس و آزمون بدون استرداد شهریه محروم خواهد شد.
 • مؤسسه مجاز است اطلاعات و سوابق آموزشی دانشجویان موسسه را که در آزمونهای حقوقی پذیرفته می شوند، به صلاحدید جهت اطلاع سایر دانشجویان اعلام و منتشر نماید.
 • مدارک لازم جهت ثبت نام: دو قطعه عکس سه در چهار، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه
آدرس صفحه: https://dadafarin.com/courses/1398/bar98d.aspx
تاریخ چاپ: 7/7/2020 2:26:08 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...