هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > دوره‌های تخصصی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق > دوره‌های آموزشی > متون حقوقی - دوره اول
صفحات مشاهده شده شما

برنامه دوره آموزشی آمادگی آزمون کارشناسی ارشد حقوق - دوره اول سال 1394

در برگزاري كلاسها به اساتيد توصيه شده است كه مطالب را از پايه و به طور منظم و حتي المقدور نكته اي به دانشجويان تدريس نمايند، به طوري كه حتي كساني كه سالها از درس دور مانده اند نيز قادرند با حضور در اين كلاسها خود را آماده شركت در آزمون نمايند.


اساتید و طول دوره

نام درس طول آموزش اساتید دوره
متون حقوقی 100 ساعت استاد محمود رمضانی

تقویم آموزشی دوره

نام درس روز برگزاری زمان برگزاری توضیحات
متون حقوقی جمعه 13:30 - 8:30 ---
دروس تحصصی کارشناسی ارشد حقوق (حقوق مدنی، حقوق تجارت، دادرسی مدنی، حقوق جزا، دادرسی کیفری) در دوره‌های آمادگی وکالت به صورت مشترک برگزار می‌گردد

شرایط و ضوابط خدمت‌رسانی

 • شرایط عمومی
 • شهريه و ضوابط مالی
 • ضوابـط موسسه
 • مدارک لازم جهت ثبت نام
 • در صورتیکه ظرفیت کلاسها به حد نصاب برسد دوره‌ها زودتر از موعد مقرر آغاز میگردد
 • داوطلبان متقاضي شركت در آزمون هاي موسسه مي توانند در آزمون ها هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي شركت نمايند.
 • (فقط) شروع اولین جلسه هر دوره آموزشی،از طریق ارسال پیامک با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام توسط دانشجو،اطلاع رسانی میگردد و پس از آن و در طول دوره آموزشی،هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه برگزاری کلاسها،در بخش "مشاهده لیست تغییرات در برنامه کلاسها" در وب سایت اعلام میگردد،لذا دانشجو میبایست روز قبل از برگزاری هر کلاس به بخش تغییرات در سایت مراجعه و تغییرات مربوطه را کنترل نماید.بدیهیست در این خصوص هیچگونه تماس تلفنی با دانشجو انجام نخواهد پذیرفت،در صورت غیبت در کلاس،دانشجوی غایب میبایست به سایت مراجعه و از تغییرات احتمالی مطلع شود.
 • جهت مشاهده تاریخ شروع دوره، تغییرات احتمالی ساعت و روز کلاس ها و همچنین برگزاری کلاس های فوق العاده در طی دوره آموزشی به بخش (مشاهده لیست تغییرات در برنامه کلاس‌ها) در صفحه اول وب سایت مراجعه فرمایید.
 • هزینه آموزش در مقطع کارشناسی ارشد حقوق در این دوره برای هر ساعت 7500 تومان می‌باشد
 • در صورتیکه در زمان ثبت نام، امکان پرداخت شهریه کلاسهای آموزشی به صورت کامل میسر نباشد، دانشجو میتواند با هماهنگی مسئولین ثبت نام، 50% كل شهریه را به صورت نقد و مابقی را با ارائه چک پرداخت نمايد. در اینصورت ثبت نام به صورت مشروط انجام و در صورت عدم پرداخت مابقی شهریه در تاریخ اعلامی (عدم وصول چک)، ثبت نام وی، کان لم یکن تلقی و دانشجو امکان استفاده از هیچیک از خدمات آموزشی را نخواهد داشت.
 • پس از ثبت نام در کلاسهای آموزشی، دانشجو میتواند تا یک هفته قبل از شروع دوره، انصراف خود را از شرکت در کلاسها با تکمیل فرم های مربوطه، اعلام و قرارداد آموزشی خود را با مؤسسه فسخ نماید. در اینصورت با کسر 10% از مبلغ کل شهریه، مابقی به شخص دانشجو مسترد میگردد. بدیهیست امکان انصراف تنها در اینصورت امکانپذیر بوده و پس از آن، اعلام انصراف پذیرفته نخواهد شد و امکان استرداد شهریه و یا انتقال آن به دیگر خدمات آموزشی میسر نمیباشد حتی اگر دانشجو در کلاس حاضر نگردد.
 • در صورتیکه دانشجویی پس از شروع دوره متقاضی ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی باشد، شهریه به صورت کامل محاسبه میگردد.
 • دانشجویان می‌بایست به هنگام حضور در مؤسسه و محل برگزاری آزمونهای آزمایشی، شئونات اسلامی و اخلاقی و ضوابط مؤسسات آموزش عالی را رعایت نمایند. در صورت ایجاد هرگونه بی نظمی و یا عدم رعایت حریم اساتید و کارکنان موسسه و نیز دیگر دانشجویان، مؤسسه حق خواهد داشت از ورود ایشان جلوگیری و قرارداد خود را با دانشجوی خاطی، بدون استرداد شهریه فسخ نماید. استفاده از مقنعه برای خانم‌ها و رعایت پوشش مناسب برای کلیه دانشجویان الزامی است، در صورت عدم رعایت پوشش، از ورود دانشجو به کلاس و یا آزمون جلوگیری به عمل می آید.
 • استفاده از تلفن همراه و هرگونه وسایل ضبط صدا و تصویر در کلاس درس و آزمون ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده، آنچه در آن ضبط و ثبت شده امحاء و از حضور در کلاس و آزمون بدون استرداد شهریه محروم خواهد شد.
 • مؤسسه مجاز است اطلاعات و سوابق آموزشی دانشجویان موسسه را که در آزمونهای حقوقی پذیرفته می شوند، به صلاحدید جهت اطلاع سایر دانشجویان اعلام و منتشر نماید.
 • مدارک لازم جهت ثبت نام: یک قطعه عکس سه در چهار، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه
آدرس صفحه: https://dadafarin.com/courses/1394/mol94a.aspx
تاریخ چاپ: 6/22/2021 5:37:36 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...