هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > همایش‌های برگزار شده دادآفرین > همایش پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه در سال 1393
صفحات مشاهده شده شما

همایش پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه در سال 1393

مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1393 با حضور بیش از 1500 نفر در روز 27 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار گردید. در این همایش بسیاری از وکلا، مسئولین حقوقی و قضایی کشور و همچنین آقایان اسماعیل مصباح اسکویی، عباس کریمی، عبدالله سمامی، علی توسلی از اعضای هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز، دکتر میرمحمد صادقی معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، محمد خباز معاون تقنینی معاونت پارلمانی رئیس جمهوری برگزار شد.


معاون حقوقی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در این همایش به پذیرفته شدگان آزمون وکالت سال 93 گفت: «شما علم آموخته‌اید و قطعا در راس کسانی بوده‌اید که عالمند، زیرا رقابت سنگینی بوده و در این رقابت شما جزء رتبه‌های برتر شده‌اید.»
دکتر میرمحمدصادقی با بیان اینکه روی کارهایتان تمرکز داشته باشید، گفت: «کسانی که یک رشته و هدف را انتخاب میکنند و براساس آن هدف پیش میروند افراد موفقی هستند ولی کسانی که هر روز کاری را در پیش میگیرند، افراد موفقی نیستند بنابراین باید شما در کارهایتان دقت داشته باشید و به دنبال این نباشید که کسی قدردان شما هست یا خیر، بلکه تلاش کنید کارهایتان را منظم و به نحو درستی انجام دهید.»


اسماعیل مصباح اسکویی نایب رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز نیز در ادامه این همایش گفت: «شما زمانی که در کنکور دانشکده حقوق شرکت کردید قدم اول را در زندگیتان گذاشته‌اید و با شرکت در آزمون وکالت گام دوم را برداشته‌اید.» وی ادامه داد: «اکنون کارآموزی شما در وکالت مقطعی است که شما را از نظر علمی و کاربردی تقویت میکند، تقویت این تجربه میتواند شما را به عنوان وکیل در جامعه نشان دهد». نایب رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز با بیان اینکه کار وکالت بسیار پرمسئولیت است، گفت: «هدف از اشتغال شما در این حرفه نباید کسب مال باشد. اگرچه درست است که مال و ثروت مهم است ولی کار وکالت توام با رسالت است؛ همانند قضاوت و طبابت».

دکتر عباس کریمی عضو هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز و استاد دانشگاه نیز سخنران دیگر این همایش بود که با طرح این سوال که علم بهتر است یا ثروت؟ گفت: «بنده محور صحبت‌هایم در رابطه با این موضوع است، چراکه معتقدم شما هر چه را که انتخاب کنید کارتان بسیار با ارزش می‌شود». وی خطاب به کارآموزان وکالت گفت: «کارآموزان باید کارآموزی کنند و باید یاد بگیرند چگونه وکالت کنند. همچنین باید بدانند چگونه هم شأن وکالت را رعایت کنند و هم از فرد ستمدیده حمایت کنند». این استاد دانشگاه ادامه داد: «زمانی که وکالت را انتخاب میکنید باید یادتان نرود که گاهی هم برای دلتان وکالت کنید».


در ادامه برنامه نیز امیر کمالوند رییس موسسه به پذیرفته‌شدگان تبریک گفت و در خلال برنامه با حضور اساتید حاضر به پذیرفته شدگان لوح یادبود و هدایایی اعطا گردید.


با توجه به عده کثیر پذیرفته شدگان، برنامه‌های مفرحی نیز از قبیل اجرای سرود یار دبستانی توسط آقای جمشید جم و اجرای برنامه توسط صدا پرداز زبده کشور یوسف کرمی اجرا شد.
در انتهای برنامه نیز آقای سالار عقیلی خواننده سنتی مطرح کشورمان به همراه گروه خود، برای حاضرین به هنرنمایی پرداخته و به صورت اختصاصی، اجرای برنامه نمودند. لازم به ذکر است این همایش توسط مجری توانمند کشورمان، آقای احسان علیخانی برگزار گردید.انعکاس همایش موسسه دادآفرین در جراید کشور

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/congresses/congress93.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 10:31:39 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...