هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > همایش‌های برگزار شده دادآفرین > همایش پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه در سال 1392
صفحات مشاهده شده شما

همایش پذیرفته‌شدگان آزمون‌های حقوقی موسسه در سال 1392

مرکز همایش‌های بین المللی برج میلاد

همایش تقدیر از پذیرفته شدگان موسسه در سال 1392 با حضور بیش از 1500 نفر از پذیرفته‌شدگان و همراهان آنان در روز 5 بهمن سال 1392 در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد برگزار شد. در این مراسم که با حضور پذیرفته شدگان، بسیاری از وکلا، مسئولین حقوقی و قضایی کشور برگزار شد، دکتر عباس کریمی عضو هیأت مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز ضمن تبریک به پذیرفته‌شدگان موسسه دادآفرین بیان نمودند: “غالب کسانی که در جلسه هستند رتبه‌های بسیار خوبی در آزمون ورودی کسب کردند. من کسب این رتبه‌ها را به خودشان و به خانواده‌های محترمشان که حضور دارند و به ویژه به موسسه دادآفرین تبریک عرض می‌کنم”. وی اظهار داشت: “به جناب آقای کمالوند و اساتید محترم موسسه که واقعا یک خلأ بسیار بزرگی را در نظام حقوقی ما، پر کرده‌اند نیز تبریک می‌گویم”.


عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: “موسساتی شبیه موسسه دادآفرین با هدفی اینچنین که این موسسه دارد زیاد وجود دارند منتها به نظرم موفق‌ترین موسسه بین موسسات، موسسه دادآفرین می‌باشد، این مجموعه با هدف بزرگی که دارد در تعلیم دروس تئوری و نظری دانشگاه‌های مختلفی در حال فعالیت می‌باشد. مراکز آموزشی که درگیر این حوزه هستند مثل دادگستری، کانون‌های وکلای دادگستری، کانون سردفتران گاهی آن قدر عمل زده می‌شوند که با نظر و تئوری پردازی فاصله زیادی می‌گیرند و از مبانی نظری دور می‌شوند؛ در این میان لازم است موسساتی بتوانند این خلأ را پر کنند و دادآفرین این کار را به خوبی انجام می‌دهد.

با اطلاعاتی که من از مفاد برنامه‌های درسی و اساتیدی که در این موسسه درس می‌دهند دارم، می‌دانم که این خلأ به خوبی در نظام حقوقی ما پر می‌شود و کسانی که آموزه‌های تئوریشان،


آموزه‌های آموزشی ارزشمندی هست می‌توانند آماده بشوند و در عین حالی که مسلط می‌شوند بر نظریات حقوقی، در عمل از آنها استفاده کنند”.

در ادامه برنامه نیز امیر کمالوند رییس موسسه به پذیرفته‌شدگان تبریک گفت و با حضور اساتید حاضر در این همایش به اهدای لوح و هدایای یادگاری به پذیرفته شدگان پرداخته شد.
با توجه به عده کثیر پذیرفته شدگان، برنامه‌های مفرحی نیز از قبیل اجرای سرود یار دبستانی توسط آقای جمشید جم و اجرای برنامه توسط صدا پرداز زبده کشور یوسف کرمی اجرا شد.
در انتهای برنامه نیز آقای سالار عقیلی خواننده سنتی مطرح کشورمان به همراه گروه خود، برای حاضرین به هنرنمایی پرداخته و به صورت اختصاصی به اجرای برنامه نمودند.
انعکاس همایش موسسه دادآفرین در جراید کشور

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/congresses/congress92.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 10:48:12 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...