هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > خدمات دادآفرین > آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد موسسه دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

آزمونهای آزمایشی منحصر به فرد

در آزمون‌هاي آزمايشي، داوطلب در مراحل مشخصي به آزمايش خود پرداخته و آنچه را آموخته، در عمل مورد سنجش قرار مي‌دهد تا پس از آن به رفع اشكالات خود و يادگيري نكاتي كه شايد به آنها توجه كافي نداشته مبادرت ورزد. به همين منظور موسسه دادآفرین جهت آماده‌سازي هرچه بهتر داوطلبان اقدام به برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي و طبقه‌بندي شده به صورت حضوري و اينترنتي می‌نماید. در ادامه به بررسي شرايط حاكم بر انواع آزمون‌هاي حقوقي طبقه‌بندي شده مي‌پردازيم.


برخی امکانات آزمون‌های دادآفرین


  • بالاترين جامعه آماری در آزمون‌هاي آزمايشي وکالت کشور
  • دريافت كارنامه در كمتر از پنج دقيقه پس از برگزاري آزمون
  • شیوه طراحی سوالات به روش هوشمند به همراه سیستم آنالیز هوشمند
  • امكان شركت در آزمون به صورت حضوري يا اينترنتي به انتخاب دانشجو
  • شيوه جديد در نحوه برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي در كشور
  • مشاوره با رتبه‌های برتر آزمون‌های حقوقی سال‌های قبل آزمون


برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي به صورت حضوري


آزمون‌هاي حضوري جهت دوره‌هاي وكالت طي هجده مرحله و آزمون‌هاي مربوط به كارشناسي ارشد حقوق در گرايش‌هاي مختلف طي ده مرحله برگزار می‌گردد.

به طور کلی سوالات آزمون‌ها از لحاظ ماهيت، به روش هوشمند و متمایز طراحی می‌گردد به گونه‌ای که با استفاده از ابزار تحلیل اختصاصی موسسه، ضمن آموزش نکات مهم و اصلی در هر آزمون، به داوطلب در رفع ضعف علمی و آموزشی خویش در مقایسه با سایر دانشجویان در سال جاری و سال‌های قبل کمک می‌نماید. این خصیصه منحصر به فرد در آزمون‌های دادآفرین سبب می‌گردد تا متقاضیان در طول مدت آزمون‌ها از وضعیت نسبی بهتری نسبت به سایرین برخوردار گردند و در نهایت نتيجه‌ي آزمون‌هاي موسسه با آزمون اصلي حدوداً يكسان باشد. موسسه دادآفرين جهت تصحيح آزمون‌هاي آزمايشي، از تجهيزاتي استفاده مي‌نمايد كه داوطلب بلافاصله پس از آزمون و قبل از ترك محل برگزاری آزمون‌ها نتيجه‌ي آزمون خويش را دريافت مي‌نمايد همچنین در آزمون‌هاي حضوري داوطلبان مي‌توانند علاوه بر استفاده از سیستم آنالیز فرد به فرد موسسه، پس از آزمون از اشكالات خود مطلع شده و با راهنمايي پشتیبانان موسسه از خود رفع اشكال نمايند. ضمن اينكه دفترچه‌اي نيز در اختيار داوطلبان قرار مي‌گيرد كه حاوی نكته‌هاي آن آزمون می‌باشد که جهت یادگیری بهتر، بايد مورد مطالعه قرار گيرد.

میلاد حصارکی
میلاد حصارکی - رتبه دو کانون مرکز سال 1394

از آزمون‌های دادآفرین استفاده کردم و توصیه من به داوطلبان این هست که از این آزمون‌ها استفاده کنند. سختی این آزمون‌ها باعث میشه تا شما در آزمون وکالت مشکلی بر نخورید و به موفقیت شما حتما کمک خواهد کرد.


مهوش اسحاقی
مهوش اسحاقی - رتبه شش کانون مرکز سال 1394

به همه دوستان عزیزم که می‌خواهند وارد این مسیر بشوند توصیه می‌کنم که هدفشون را مشخص کنند. اگر هدفشان موفقیت در آزمون وکالت هست به سمت موسسه‌ای بروند که موفقیت را به معنای واقعی احساس کرده باشد. من به شخصه معتقد هستم که دادآفرین می‌تواند خیلی کمک داوطلبان کند و صد در صد آنها را به موفقیت برساند.برگزاري آزمون‌هاي آزمايشي به صورت اینترنتی


آزمون‌هاي اينترنتي موسسه، در سال‌های گذشته به طور موفقيت آميز و با شركت عده‌ي كثيري از دانشجويان سراسر كشور برگزار گرديده است. اين شيوه‌ي شركت در آزمون، ويژه‌ي دانشجوياني است كه به هر علت، امكان حضور در موسسه را ندارند. آزمون‌هاي اينترنتي به صورت آفلاين (در زمان شركت در آزمون، اتصال به اينترنت لازم نيست) برگزار مي‌گردد و دانشجو پس از شركت در آزمون مي‌تواند بلافاصله كارنامه‌ي خود را دريافت و همچنين مي‌تواند ضمن ارسال نتيجه‌ي آزمون (در اولين اتصال به اينترنت و به صورت اتوماتيك انجام مي‌شود) وضعيت خود را با ساير دانشجوياني كه به صورت اينترنتي و يا حضوري در آزمون شركت نموده‌اند، مقايسه نمايد.

آزمون‌هاي اينترنتي نيز همانند آزمون‌هاي حضوري از قابليت گزارش‌گيري برخوردار هستند. ضمن اينكه امكان برگزاري آزمون‌ها به صورت تركيبي (حضوري و اينترنتي) براي هر داوطلب امكان‌پذير است. اين آزمون‌ها جهت دانشجويان شاغل و يا داوطلباني كه در خارج از شهر تهران سكونت دارند، توصيه مي‌شود. مباحثي همچون نحوه‌ي دسترسي به آزمون‌ها در زمان مشخص بر اساس برنامه‌ي تنظيم شده، آگاهي سريع از نتيجه‌ي آزمون به منظور برنامه‌ريزي دقيق‌تر، ارائه‌ي نكات هر آزمون به شركت كنندگان، مشاهده‌ی شبيه‌ساز برگ سوالات و پاسخبرگ، مشاهده‌ي چگونگي پاسخ به سوالات به لحاظ پاسخ‌هاي صحيح، نادرست و يا نزده در آزمون، پاسخگويي به سوالات دروس مختلف بر اساس خواست دانشجو و لزوم رعايت اصل برابري ميان شركت‌كنندگان حضوري و اينترنتي به لحاظ ايجاد محدوديت‌هاي زماني و حق شركت در آزمون تنها براي يك‌بار، همچنين حذف احتمال بروز خطاي انساني در تصحيح آزمون و ايجاد بستري مناسب جهت رتبه‌بندي دقيق بعد از آزمون و در آخر عدم نياز به ارتباط دائم به اينترنت در زمان شركت در آزمون (حذف احتمال قطع ارتباط و بروز خطا در مراحل مختلف شركت در آزمون) از مزاياي منحصر به فرد آزمون‌هاي اينترنتي موسسه مي‌باشد.


دسترسی سریع به بخش آزمون‌های طبقه بندی شده دادآفرین...


مجتبی مرادیان
مجتبی مرادیان - رتبه هشت کانون مرکز سال 1394

نوع برنامه ریزی و سبک سوالات در آزمون‌ها خیلی خوب بود چون تحلیلی بود و امتحان کانون به همین سبک هست.
این ویژگی از نکات مثبت آزمون‌های دادآفرین در مقایسه با سایر موسسات می‌باشد.آدرس صفحه: https://dadafarin.com/classified-exams.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 10:00:11 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...