هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت > مشاوره‌های آموزشی ویژه آزمون وکالت
صفحات مشاهده شده شما

مشاوره‌های آموزشی ویژه آزمون وکالت

اظهار نظر افراد غیر متخصص و تبلیغات واهی، از جمله: دوره‌های تضمینی، کارگاه‌های قانون خوانی، آزمونهای سطح سنجی رایگان و بسته تضمینی و ... داوطلبان را از کسب موفقیت باز می‌دارد. این امر ناپسند موجب می‌گردد تا عده‌ای از افراد، بجای تلاش مضاعف و با پندار واهی، در پی کسب موفقیت آنی باشند.


مشاوره‌های آموزشی جهت موفقیت در آزمون کارآموزی وکالت موسسه دادآفرین در شش بخش ارائه می‌گردد، مشاوره‌های آموزشی حین کلاس‌ها ویژه دانش‌پذیران موسسه، مشاوره حین آزمون ویژه شرکت کنندگان در آزمون‌های آزمایشی، مشاوره انتخاب کانون مناسب ویژه اعضای دارای کارت عضویت، مشاوره های خصوصی با رتبه‌های برتر جهت عارضه یابی آموزشی، همایش‌های رایگان آشنایی با آزمون وکالت ویژه نمایندگی‌های دادآفرین و در نهایت مشاوره های گروهی رایگان وکالت.


مشاوره های گروهی رایگان وکالت

دانش‌آموختگان حقوق جهت شركت در آزمون‌هاي حقوقي با انبوهي از کتب، جزوات و منابع متعدد روبرو هستند و غالباً نمي‌دانند كه براي توفيق در آزمون‌هاي ورودي كدام منابع را و به چه نحو بايد مطالعه نمايند. اين سردرگمي در انتخاب منابع پس از برگزاري جلسات مشاوره‌ي رايگان در موسسه با هدف رفع نگراني و آموزش داوطلبان آزمون‌هاي مختلف برطرف مي‌گردد. موسسه دادآفرين به پشتوانه بنیه علمی بسیار خوبی که در گذر سال‌ها در این مجموعه ایجاد گردیده است و با هدف موفقيت هر چه بيشتر دانشجويان، اين امكان را براي دانش‌آموختگان سراسر كشور فراهم نموده است تا ضمن ارائه‌ي مشاوره رايگان به صورت حضوري از نحوه مطالعه، برنامه‌ريزي و آمادگي جهت شركت در آزمون وکالت با استفاده از تجارب رتبه‌هاي برتر فرا گيرند.


جهت مشاوره رايگان با شماره 02181054 موسسه، تماس گرفته و با مشاور مورد نظر خود به صورت حضوري مشورت نمايند...

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/bar-training-advice.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 9:39:13 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...