هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > معرفی موسسه > مختصری دریاره موسسه آموزش عالی آزاد مشاهیر مهر دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

مختصری درباره موسسه آموزش عالی آزاد

مشاهیر مهر دادآفرین

اساتید و کادر اجرایی موسسه آموزش عالي آزاد مشاهیر مهر دادآفرين به منظور خدمت‌رسانی و توسعه آموزش علم حقوق در میهن اسلامی مشغول فعالیت می‌باشد. موسسه با برگزاري دوره‌هاي آموزشي و آزمون‌هاي آزمايشي جهت ورود دانشجويان به مشاغل حقوقي و دوره‌هاي آمادگي جهت شركت در آزمون‌هاي كارشناسي ارشد حقوق و چاپ كتب علمي و آموزشي خدمات شایانی را به متقاضیان ارائه داد؛ به گونه‌ای که دادآفرین همواره به عنوان مبدع بسیاری از خدمات نوین آموزشی در میان جامعه حقوقی به اشتهار رسید و اکنون به عنوان برند برتر در حوزه آموزش حقوق در کشور شناخته می‌شود. از نکات شاخص موسسه دادآفرین می‌توان به دقت بسیار بالا در برنامه‌ریزی آموزشی در حوزه‌های مختلف آموزشی اشاره کرد به گونه‌ای که در حال حاضر موسسه برای افرادی که در حال استفاده از خدمات مستقیم هستند دارای برنامه مدون و به روز بوده، برای افرادی که از خدمات استفاده نموده و به نتیجه دلخواه رسیده‌اند نیز برنامه خاصی دیده شده و حتی برای افرادی که به نتیجه مورد نظر نرسیده‌اند نیز برنامه خدماتی دارد.
سیستم آموزشی دادآفرین در سال 1393 با توسعه همه جانبه خدمات خود در کشور و با معرفی انتشارات “مشاهیر دادآفرین” در حوزه چاپ و نشر کتب آموزشی و نیز راه‌اندازی “فروشگاه آنلاین کتاب‌های حقوقی دادآفرین” توانست خدمات شایانی به متقاضیان آزمون‌های حقوقی در کشور ارائه دهد. “کلینیک تخصصی مشاوره درسی و پشتیبانی آموزشی” با بکارگیری بزرگترین گروه آموزش، مشاوره و پشتیبانی در ایران، ارائه دهنده جامع‌ترین خدمات در حوزه آزمون‌های حقوقی می‌باشد، که در سالجاری به سیستم آموزشی دادآفرین اضافه گردید.
دادآفرین در ادامه فعالیت‌های سال 1394 ضمن کشوری اعلام نمودن خدمات خود در “طرح تلاش” ویژه دانشجویان پذیرفته نشده در آزمون وکالت گذشته، 3 مرحله آزمون آموزشی رایگان به سبک دادآفرین در سراسر کشور با عنوان ”طرح گام نخست وکالت سال 1394” ارائه نمود و سامانه اطلاع رسانی - آموزشی “تالار حقوق دادآفرین” را نیز جهت ارتباط موثرتر متقاضیان، معرفی نموده است.

پیام جناب آقای کمالوند مدیریت موسسه در سال 1394

امیر کمالوند در همایش پذیرفته‌شدگان موسسه سال 1393

امیر کمالوند در حاشیه همایش پذیرفته شدگان آزمون‌های حقوقی سال 1393 موسسه اظهار کرد: “من بیش از یک دهه از عمرم را صرف امور آموزشی کرده‌ام و امروز بر خود می‌بالم که با همت دانشجویان، خانواده‌های محترمشان، تلاش اساتید و کادر اجرایی، موفق به کسب هفت رتبه از ده رتبه اول کانون وکلای دادگستری مرکز شده‌ایم”. ایشان در ادامه اعلام نمود: “از صد نفر برتر در کانون مرکز، شصت نفر از دانشجویان حاضر در سیستم آموزشی دادآفرین بوده‌اند”. همچنین در بخش دیگری با اشاره به کسب ده‌ها رتبه تک رقمی در سایر کانون‌ها و صدها پذیرفته شده در کشور، متذکر شدند: “موفقیت حاصل کار گروهی می‌باشد و خود را همانند عقربه‌های یک ساعت تشبیه نمود که در پشت سرش همکارانی حاضر هستند که شب و روز تلاش کرده‌اند تا این موفقیت حاصل شود”. وی در مصاحبه با خبرنگاران حاضر در محل همایش تاکید کرد: “تنها هدف و انگیزه من در زمان تاسیس این مجموعه علمی این بود که بتوانم در خدمت جامعه، مردم و بالاخص دانشجویان حقوقی باشم که خوشبختانه توانستم با همکاری اساتید موسسه به این هدف و انگیزه دست پیدا کنم. موسسه دادآفرین بر پایه عشق و علاقه پایه‌گذاری شده است برای همین همیشه خود را یک معلم می‌دانم که این شغل شریف برای بنده همیشه موضوعیت داشته است”. این مدرس، در ادامه با ابراز خوشحالی از موفقیت درخشان داوطلبان در سال 1393 بیان کرد: “حقوق، علمی پویاست و ما تلاش کردیم که پویایی علم حقوق را به بخش‌های مختلف موسسه دادآفرین، کتب و جزوات اساتید آن منتقل کنیم که با مشاهده کتب و جزوات موجود در هر سال و تغییرات صورت گرفته توجه موسسه و اساتید به پویایی علم حقوق مشهود است.”


فضای آموزشی و امکانات موسسه

فضای آموزشی و امکانات موسسه

 • کلاس‌های استاندارد آموزشی شامل سامانه‌های سرمایش، گرمایش، نور، صدا و انواع تجهیزات کمک آموزشی بصری
 • فضای مناسب جهت مشاوره‌های آموزشی
 • فضای پاسخگویی به متقاضیان
 • فضای ویژه جهت انجام امور اداری و ثبت نام
 • واحد انتشارات و تکثیر مستقل در هر ساختمان
 • وب سایت‌های تخصصی
 • خبرنامه‌های حقوقی
 • مرکز تلفن گویا
 • سامانه پیام کوتاه اختصاصی
 • سامانه ویدیو تکست
 • سامانه مرکزی بلوتوث

آدرس صفحه: https://dadafarin.com/about.aspx
تاریخ چاپ: 1/26/2023 11:03:09 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...