هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > سایر > نمایشگر اخبار سایت
صفحات مشاهده شده شما

سرویس: خبر و رویدادهای حقوقی - سال 1395 تاریخ ثبت: شنبه، 11 دي 1395 کدخبر: b2f98867

کمیسیونها در حال بررسی کلید اعلامی آزمون وکالت می باشند / نتایج به زودی اعلام می گردد.اتحادیه کانون های وکلای دادگستری

کمیسیونها در حال بررسی کلید اعلامی آزمون وکالت می باشند / نتایج به زودی اعلام می گردد.

جناب آقای بهمن کشاورز رئیس اتحادیه سراسری کانون های وکلا در حاشیه نشست خبری اتحادیه سراسری کانون های وکلا با موضوع رفع خشونت علیه زنان چالش ها و راهکارها به مناسبت برگزاری همایش روز چهاردهم دی ماه در خصوص آزمون وکالت گزارش داد.

جناب آقای بهمن کشاورز صحبت های خود را ارائه اطلاعات در خصوص آزمون وکالت اعلام کرد و در خصوص برگزاری آزمون گفت: هیچ مشکل جدی از هیچ کجا گزارش نشده است و آزمون به خوبی و با نظم برگزار شد. پنجم دی ماه کلید مربوط به اسکودا را منتشر کردیم. وی خاطر نشان کرد، طراحان سوال از برجسته ترین افراد در رشته خاص هستند و این اطمینان است که سوالات از نظر کیفی و صحت در سطح بسیار بالایی است و قید کرده ایم منابع سوال عبارتند از متن قوانین و آرای وحدت رویه دیوان عالی کشور و مسایل اختلافی سوال نمی آید و نخواهد آمد. با این حال پس از انتشار کلید عرض کردیم تا 24 ساعت افرادی که اعتراض به ماهیت دارند اعتراض خود را اعلام بفرمایند که تعداد بسیار از افراد اعتراض کردند و اکنون در کمیسیون های مختلف در حال بررسی است و تا این زمان نتیجه این بوده است در خصوص صحت سوالات مشکلی وجود نداشته است ولی هنوز در حال بررسی هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم نتایج رو اعلام کنیم.

وی متذکر شد پس از نتایج نیز دوستان فرصتی احتمالا پنج روزه خواهند داشت در خصوص پاسخنامه ها اگر ایرادی دارند به کانون متبوعشان اعلام کنند.

وی در ادامه گفت: عده زیادی سوال داشتند که چرا تعداد پذیرش امسال کم شده است البته قبلا نیز گفته شد ولی مجدد عرض می کنم رئیس دادگستری استان و رئیس دادگاه انقلاب هر استان دو نفر و یک نفر رئیس کانون محلی جلسه ای ترتیب داده و تعداد پذیرش را اعلام می کنند و کانون های وکلا در اقلیت این جلسه هستند. ضمنا در خصوص سهمیه ایثارگری، ایثارگری دوستان باید از طریق ارگان های ذی صلاح تایید گردد و به کانون ها اعلام شود. ایشان اضافه کرد انشالله به زودی نتیجه را اعلام خواهیم کرد. 


خاتمه مطلب /*

آدرس صفحه: http://dadafarin.com/news-history.aspx?id=b2f98867-73a6-4bb2-9e26-d1e210eaca65
تاریخ چاپ: 6/23/2018 4:53:52 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...