هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت > دوره‌های آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت > برنامه دوره آموزشی وکالت 97 - دوره دوم
صفحات مشاهده شده شما

برنامه دوره آموزشی آمادگی آزمون کارآموزی وکالت

دوره دوم سال 1397

در برگزاري كلاسها به اساتيد توصيه شده است كه مطالب را از پايه و به طور منظم و حتي المقدور نكته اي به دانشجويان تدريس نمايند، به طوري كه حتي كساني كه سالها از درس دور مانده اند نيز قادرند با حضور در اين كلاسها خود را آماده شركت در آزمون نمايند.


اساتید و طول دوره

نام درس طول آموزش اساتید دوره
حقوق مدني 150 ساعت استاد ولدبیگی، استاد هاشمی، استاد کندسری
آیین دادرسی مدنی 85 ساعت استاد کمالوند
حقوق جزا 110 ساعت استاد ساولانی
آيين دادرسي كيفري 70 ساعت استاد ساولانی
حقوق تجارت 120 ساعت استاد سرکار خانم درودیان، استاد رشیدی نسب
اصول فقه 80 ساعت استاد شب خیز

تقویم آموزشی دوره

نام درس روز برگزاری زمان برگزاری توضیحات
حقوق جزا شنبه 13:30 - 9:30 مباحث حقوق مدنی 3 و 6 و 7 توسط استاد ولدبیگی، مباحث حقوق مدنی 2و4 توسط استاد هاشمی و مباحث حقوق مدنی 5 و 8 توسط استاد کندسری تدریس خواهد شد.

مباحث حقوق تجارت 1و2 توسط استاد درودیان و مباحث حقوق تجارت 3و4 استاد رشیدی نسب تدریس خواهد شد.

روزهای پنجشنبه و جمعه کلاس های فوق العاده الزامی است.
آیین دادرسی کیفری شنبه 18:00 - 14:30
اصول فقه یکشنبه 13:30 - 9:30
آیین دادرسی مدنی یکشنبه 19:00 - 14:30
حقوق مدنی دوشنبه 13:30 - 9:30
حقوق تجارت دوشنبه 19:00 - 14:30
فوق العاده پنجشنبه 19:00 - 09:00
فوق العاده جمعه 19:00 - 9:00

شرایط و ضوابط خدمت‌رسانی

 • شرایط عمومی
 • شهريه و ضوابط مالی
 • ضوابط موسسه
 • شرایط بهره‌مندی از تخفیف
 • مدارک لازم
 • در آزمونهای طبقه بندی موسسه فایل های صوتی آموزشی برای هر آزمون، ارائه میگردد. به عبارتی در کل در صورت ثبت نام در آزمونها دانشجویان از بیش از 40 ساعت آموزش مجازی نیز برخوردار خواهند بود.
 • با توجه به اینکه جمع ساعات تدریسی در هر دوره آموزشی آمادگی آزمون وکالت ،ششصد و پانزده ساعت ساعت و مطابق برنامه فوق حدود هفت ماه به طور می‌انجامد، لذا با صلاحدید موسسه و یا استاد مربوطه، امکان برگزاری کلاسهای فوق العاده در غیر از ساعت و روزهای تعیین شده در برنامه ثبت نامی، وجود دارد؛ لذا از ثبت نام دروس در دوره های مختلف خودداری فرمایید تا تداخل احتمالی در روزهای برگزاری ایجاد نگردد.
 • امکان ثبت نام کمتر از سه درس در هیچیک از دوره های آموزشی وجود ندارد.
 • در صورتیکه ظرفیت کلاسها به حد نصاب برسد دوره‌ها زودتر از موعد مقرر آغاز میگردد
 • روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت نه الی نوزده، به صلاحدید اساتید به عنوان روز برگزاری کلاس های فوق العاده مشخص گردیده است.
 • داوطلبان متقاضي شركت در آزمون هاي موسسه مي توانند در آزمون ها هم به صورت حضوري و هم به صورت اينترنتي شركت نمايند.
 • (فقط) شروع اولین جلسه هر دوره آموزشی،از طریق ارسال پیامک با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام توسط دانشجو،اطلاع رسانی میگردد و پس از آن و در طول دوره آموزشی، هرگونه تغییرات احتمالی در برنامه برگزاری کلاسها، در بخش "تقویم و تغییرات دوره‌های آموزشی" در وب سایت اعلام میگردد، لذا دانشجو می‌بایست روز قبل از برگزاری هر کلاس به بخش تغییرات در سایت مراجعه و تغییرات مربوطه را کنترل نماید.بدیهیست در این خصوص هیچگونه تماس تلفنی با دانشجو انجام نخواهد پذیرفت، در صورت غیبت در کلاس، دانشجوی غایب می‌بایست به سایت مراجعه و از تغییرات احتمالی مطلع شود.
 • جمع ساعات تدریسی در دوره آموزشی، 615 ساعت و میزان شهریه در هر درس ساعتی 7500 تومان میباشد، در صورت ثبت نام در کلیه دروس، شهریه کلاسها با اعمال 10% تخفیف 4/151/250 تومان و شهریه 18 مرحله آزمون طبقه بندی با اعمال 30% تخفیف 504/000 تومان در صورت ثبت نام در بیش از سه درس، شهریه آزمونهای تلفیقی با اعمال 20% تخفیف 576/000 تومان محاسبه میگردد.
 • در صورتیکه در زمان ثبت نام، امکان پرداخت شهریه کلاسهای آموزشی به صورت کامل میسر نباشد، دانشجو میتواند با هماهنگی مسئولین ثبت نام، 50% كل شهریه را به صورت نقد و مابقی را با ارائه چک پرداخت نمايد. در اینصورت ثبت نام به صورت مشروط انجام و در صورت عدم پرداخت مابقی شهریه در تاریخ اعلامی (عدم وصول چک)، ثبت نام وی، کان لم یکن تلقی و دانشجو امکان استفاده از هیچیک از خدمات آموزشی را نخواهد داشت.
 • پس از ثبت نام در کلاسهای آموزشی، دانشجو میتواند تا یک هفته قبل از شروع دوره، انصراف خود را از شرکت در کلاسها با تکمیل فرم های مربوطه، اعلام و قرارداد آموزشی خود را با مؤسسه فسخ نماید. در اینصورت با کسر 10% از مبلغ کل شهریه، مابقی به شخص دانشجو مسترد میگردد. بدیهیست امکان انصراف تنها در اینصورت امکانپذیر بوده و پس از آن، اعلام انصراف پذیرفته نخواهد شد و امکان استرداد شهریه و یا انتقال آن به دیگر خدمات آموزشی میسر نمیباشد حتی اگر دانشجو در کلاس حاضر نگردد.
 • در صورتیکه دانشجویی پس از شروع دوره متقاضی ثبت نام و شرکت در دوره آموزشی باشد، شهریه به صورت کامل محاسبه میگردد.
 • دانشجویان می‌بایست به هنگام حضور در مؤسسه و محل برگزاری آزمونهای آزمایشی، شئونات اسلامی و اخلاقی و ضوابط مؤسسات آموزش عالی را رعایت نمایند. در صورت ایجاد هرگونه بی نظمی و یا عدم رعایت حریم اساتید و کارکنان موسسه و نیز دیگر دانشجویان، مؤسسه حق خواهد داشت از ورود ایشان جلوگیری و قرارداد خود را با دانشجوی خاطی، بدون استرداد شهریه فسخ نماید. استفاده از مقنعه برای خانم‌ها و رعایت پوشش مناسب برای کلیه دانشجویان الزامی است، در صورت عدم رعایت پوشش، از ورود دانشجو به کلاس و یا آزمون جلوگیری به عمل می آید.
 • استفاده از تلفن همراه و هرگونه وسایل ضبط صدا و تصویر در کلاس درس و آزمون ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده، آنچه در آن ضبط و ثبت شده امحاء و از حضور در کلاس و آزمون بدون استرداد شهریه محروم خواهد شد.
 • مؤسسه مجاز است اطلاعات و سوابق آموزشی دانشجویان موسسه را که در آزمونهای حقوقی پذیرفته می شوند، به صلاحدید جهت اطلاع سایر دانشجویان اعلام و منتشر نماید.
 • مدارک لازم جهت ثبت نام: دو قطعه عکس سه در چهار، کپی کارت ملی، کپی شناسنامه
آدرس صفحه: http://dadafarin.com/courses/1397/bar97b.aspx
تاریخ چاپ: 12/17/2018 9:22:35 AM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...