هیچ نتیجه ارزشمندی آسان به دست نمی‌آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است.
دادآفرین > دوره‌های آموزشی > آزمون کارآموزی وکالت > آزمون‌های طبقه بندی شده وکالت > آزمون‌های جامع آزمایشی 3 مرحله ای وکالت دادآفرین
صفحات مشاهده شده شما

آزمون‌های جامع آزمایشی دادآفرین
3 مرحله ای کل


آزمونهای جامع آمادگی آزمون وکالت دادآفرین در 3 مرحله  برگزار و دانشجو میتواند در آزمون ها، هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی شرکت نماید.  از مزایای آزمون‌های جامع دادآفرین، دقت بالا، تمرکز روی ضعف های عمومی دانشجویان در طول آزمون‌های گذشته به منظور تکرار و یادگیری آناها قبل از آزمون اصلی، جامعه آماری بسیار بالا، دقت بسیار ویژه در سنجش نتایج و رعایت شرایط شکلی با آزمون اصلی جهت مواجهه با شرایط آزمون می‌باشد.

در زمان شرکت در آزمونهای اینترنتی، دانشجو می تواند پس از دریافت سوالات آزمون، به سوالات پاسخ و پس از اتمام زمان آزمون، بلافاصله کارنامه خویش را دریافت نماید و در صورتی که در تاریخ برگزاری هریک از آزمونهای آزمایشی، در آزمونی شرکت ننموده باشد، میتواند تا 72 ساعت قبل از روز برگزاری آزمون اصلی، در آزمونها شرکت و از کلیه مزایا و آنالیز آزمونهای آزمایشی (بجز رتبه بندی بر مبنای تراز) بهره مند گردد. جهت شرکت در آزمونهای اینترنتی، داشتن کد کاربری و کلمه عبور الزامیست که در زمان ثبت نام بر روی گوشی تلفن همراه شما پیامک می‌شود.

پس از اتمام زمان برگزاری آزمون، نتيجه آزمون به صورت کارنامه حاوی تعداد سوالات غلط، درست، نزده و معدل، همراه با پاسخنامه اسکن شده شخص دانشجو (جهت مقاسه با کلید آزمون) و دفترچه ای حاوی پاسخ تشریحی سوالات و نیز کلید آزمون، حداكثر ۵ دقيقه پس از اتمام آزمون حضوری و در پس از رتبه بندی سراسری در پنل تخصصی آنالیز نتایج آزمون‌های دادآفرین در اختيار دانشجويان محترم قرار خواهد گرفت.

پس از اتمام هر آزمون، رتبه بندی انجام و ساعاتی بعد، رتبه و وضعیت علمی دانشجو از طریق پیامک و با شماره 20004810 به شماره تلفن همراه درج شده در فرم ثبت نام، ارسال خواهد شد. همچنین دانشجو میتواند با مراجعه به سایت موسسه و با ورود به "سامانه هوشمند آزمون و خدمات" در بخش "آزمونهاي من"، با استفاده از کد کاربری و کلمه عبور خود، آنالیز و گزارشات مربوط به آزمون را مشاهده و از وضعیت علمی خود نسبت به سایر شرکت کنندگان و نفرات برتر، مطلع گردد.

به جهت لزوم رعايت اصل برابري ميان شركت كنندگان آزمونهای آزمایشی چه به صورت حضوری و یا اینترنتی و با هدف ایجاد محدودیت زمانی و انجام رتبه بندی دقیق میان کلیه شرکت کنندگان، آزمونها در روز و تاریخ اعلامی راس ساعت آغاز و پس از اتمام زمان اعلامی، خاتمه خواهد یافت. بدیهیست دانشجویانی که به صورت اینترنتی در آزمون شرکت می نمایند، در صورت عدم شرکت در آزمون و یا عدم ارسال پاسخنامه در تاریخ و یا ساعت اعلامی، در رتبه بندی بر مبنای تراز قرار نخواهند گرفت.


- آزمون اول جامع آزمون دوم جامع آزمون سوم جامع
تاریخ برگزاری 1396/07/28 1396/08/12 1396/08/26


حوزه های برگزاری آزمون

حوزه برگزاری تهران به آدرس‌ خیابان استاد نجات الهی شمالی (ویلا)، نرسیده به خیابان کریم خان زند،‌ نبش چهارراه سپند، پلاک 233، دانشگاه پیام نور مرکز تهران برگزار می‌گردد. بدیهیست آدرس سایر حوزه های برگزاری آزمون، توسط همکار استانی اعلام میگردد.
جهت مشاهده آدرس همکاران استانی دادآفرین که این آزمون‌ها را به صورت حضوری در کشور برگزار می‌کنند، اینجا کلیک نمایید.


نحوه ثبت نام

برای ثبت نام حضوری می‌توانید به آدرس موسسات نمایندگی خدمات دادآفرین در سراسر کشور مراجعه فرمایید یا از طریق تلفن‌های مربوطه کسب اطلاع نمایید. در تهران نیز با شماره تلفن 81054 داخلی 6 می‌توانید اطلاعات ثبت نام را دریافت نمایید.


تصاویر و ویدیوهای مرتبط با صفحه

آدرس صفحه: http://dadafarin.com/comprehensive-examination.aspx
تاریخ چاپ: 9/24/2018 7:25:56 PM
حق کپی © موسسه مشاهیر مهر دادآفرین. کلیه حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...