پنج دقیقه با معرفی آزمون‌های طبقه بندی شده وکالت دادآفرین

   نقشه سايت | نسخه چاپي | ارسال به دوستان | Skip Navigation Linksخانه > وكالت > آزمونهاي آزمايشي طبقه بندي شده
پنج شنبه، 8 مرداد 1394      

آزمون هاي آزمايشي طبقه بندي شده آزمون هاي آزمايشي طبقه بندي شده

از آنجايي كه آزمون وكالت به صورت تست، همراه با چهارگزينه به عمل مي آيد صرف مطالعه ، هرچند عميق و دقيق نمي تواند براي آماده ساختن داوطلب كافي باشد. بلكه لازم است نامبرده در مراحل مشخصي به آزمايش خود پرداخته و آنچه را آموخته در عمل مورد سنجش قرار دهد تا پس از آن به رفع نواقص خود و يادگيري نكاتي كه شايد به آنها توجه كافي نداشته است مبادرت ورزد . به همين منظور موسسه جهت آماده سازي هرچه بهتر داوطلبان اقدام به برگزاري هجده مرحله آزمون آزمايشي و طبقه بندي شده به صورت حضوري و اينترنتي نموده است . داوطلبان پيش از شركت در هر آزمون بايد برنامه ي آن مرحله را ( كه شامل ميزان مطالب لازم جهت مطالعه و منابع آن است ) به دقت مورد مطالعه قرار دهند.
نحوه ي آزمون هاي موسسه بدين صورت است كه پس از چند آزمون طبقه بندي شده آزموني به عمل مي آيد كه تكرار مطالب پيشين است . اين امر به داوطلبان كمك مي كند تا از فراموش كردن آنچه آموخته اند جلوگيري شود. پس از برگزاري هر آزمون نكات كليدي آن به صورت دفترچه اي در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد به گونه اي كه هر داوطلب پس از اتمام هجده مرحله حدود ١٨٠٠ نكته ي كليدي در اختيار دارد كه مي تواند او را در آزمون وكالت ياري دهد . همچنين در کمتر از 3 دقیقه پس از برگزاری هر مرحله از آزمون كارنامه ي داوطلب كه شامل درصدهاي آن آزمون مي باشد به وي تحويل مي شود تا بتواند وضعيت خود را در آزمون بعمل آمده مشاهده نمايد .
لازم به ذكر است نحوه ي برگزاري و شركت داوطلبان در آزمون اينترنتي موسسه به تفصيل در سايت موسسه موجود است كه علاقمندان مي توانند به آن مراجعه كنند .
ضمناً نظر به اينكه آزمون اينترنتي در سراسر كشور برگزار مي شود هر داوطلب بلافاصله پس از شركت در آزمون مي تواند رتبه ي خود را در ميان تمام شركت كنندگان ( اعم از حضوري و اينترنتي ) مشاهده نمايد .


حق كپي © موسسه آموزش عالی آزاد مشاهیر مهر دادآفرین. تمامي حقوق محفوظ است. طراحي و توسعه گروه فناوري اطلاعات ركورد.